Mobil Ödeme Kullanım Limiti Ne Kadardır?

Mobil ödeme bozdurma kullanım limiti genel olarak her kullanıcıya göre farklıdır. Öncelikli olarak ilk etapta belirli bir miktarda kullanım limiti sunulur. Ancak ilerleyen dönemlerde bu limit faturaların düzenli bir şekilde ödenmesi halinde belirli bir oranda yeniden artış gösterir. Fakat böyle bir limiti mobil ödemeyi kullanmaya devam etmek isterseniz faturaları kesinlikle aksatmamanız gerekir. Aksi halde planınız düşer ve limiti azalmalar görülür.

Tek çekim için sadece cüzi bir miktarda kullanım hakkınız bulunur. Sizde eğer ki mobil ödeme nakit sisteminin sunduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz kesinlikle firmamız ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Mobil Ödeme Abonelik İşlemi Nasıl Olur?

Mobil ödeme türü tamamen telefon faturanıza yansıtılan bir ödeme türüdür. Kısa bir şekilde bahsetmek gerekirse, siz alışveriş yaptığınız zaman eğer ki hattınıza mobil ödeme sistemi tanımlanmış ise yapılan tüm harcama tutarı telefon faturanıza yansıtılır. Çok fazla tutarlı harcamaların dışında küçük maçlardaki harcamaları bu sistem sayesinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Mobil ödeme nakit sisteminin sunduğu en avantajlı yöntem türü, kullanıcıların kesinlikle kredi kartı kullanımına ihtiyaç duymayışıdır. Alışveriş tamamlandıktan sonra yalnızca telefon numarasının girilmesi istenir. Sistem üzerinden telefona bir onay mesajı iletilir. Bu mesaja onay verdiğiniz anda Mobil ödeme işlemini gerçekleşmiş olur. Bu doğduktan tek dikkat etmeniz gereken unsur belirli başlı firmaların sizi bu tür bir yönteme abone edeceğiniz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız her ay faturaya ekstra tutarı yansıtılır ve para ödemek durumunda kalırsınız.

Mobil Ödeme ile 7/24 Hizmet Avantajı

Genel olarak firma sizlere 7/24 boyunca mobil ödeme nakit yapma imkanı sunar. Sistemsel olarak bir sorun olduğunda, sorunu öğrenmek için firma ile iletişim kurabilirsiniz.